KONST / Litografier / Färglitografi 13418203
nr 1341 8203
Färglitografi
Bo Lundwall. Signerad, numrerad 302/360, igelkott. Motivet: 28x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:11:51
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr